Pracownia

Auroom Concept to pracownia projektowa, która powstała z pasji do tworzenia – tworzenia piękna, kreowania miejsc i aranżowania przestrzeni codziennego użytku. Podstawą naszych projektów jest funkcjonalność połączona z ponadczasową estetyką i pięknem. Tworzymy miejsca do życia i jego celebracji. Zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem poczynając od mebli i wnętrz kończąc na aranżacjach zieleni i przestrzeni miejskich.

Wizja i cel

Naszym celem jest tworzenie pięknych i funkcjonalnych przestrzeni, dlatego zainspirowani znanym ze sztuki złotym podziałem nazwaliśmy naszą pracownię Auroom Concept (łac. ‘aurum’ – złoty, ang. ‘room’ – pokój, przestrzeń, miejsce), która znaczy dla nas tyle, co złota koncepcja, złoty podział. Złoty, czy też inaczej boski podział to określenie idealnej proporcji geometrycznej posiadającej wybitne walory estetyczne, które pragniemy stosować w naszych projektach tworząc miejsca do życia.

O nas

Autorska Pracownia Projektowa została założona przez młodych i ambitnych absolwentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Architektura jest naszą pasją, dlatego swoją pracę wykonujemy z pełnym zaangażowaniem tworząc wyjątkowe projekty. Staramy się stworzyć takie przestrzenie, które spełnią oczekiwania i potrzeby naszych Klientów. Szanujemy ich upodobania funkcjonalne i estetyczne. Należy pamiętać o tym, że to Klient będzie użytkownikiem wnętrza, dlatego proponujemy rozwiązania w odpowiadającym im stylu. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania i mamy głowy pełne oryginalnych pomysłów.

Zapraszamy do współpracy!

Patrycja Turaj & Paweł Turaj